خرید گچ در تهران

نمایندگی فروش گچ فولادنو در تهران

شرکت سوپر گچ فولادنو با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید بهترین گچ روکار و زیرکار برای سفیدکاری ساختمان، آماده همکاری با کلیه فروشندگان و صاحبان صنایع در استان تهران می باشد.
برای خرید اینترنتی گچ فولاد نو در تهران، اطلاع از قیمت روز گچ در تهران، می توانید با دفتر فروش گچ سفیدکاری فولادنو در تهران تماس بگیرید.

خرید اینترنتی گچ

خرید گچ در تهران

امروزه خرید گچ بصورت اینترنتی رواج زیادی پیدا کرده است. وجود انواع سایت های اینترنتی مختلف مصالح ساختمانی، کار شما را در انتخاب گچ مناسب و استاندارد دچار مشکل کرده است. برای رهایی از این مشکل بهتر است خرید گچ ساختمانی خود را از طریق سایت های معتبر تولید کنندگان گچ مثل شرکت گچ فولادنو انجام دهید تا با اطمینان کامل از اصالت کالا، خرید خود را انجام دهید.

هم میهنان عزیز در استان تهران و در شهرهای تهران، قدس، شهریار، اسلام شهر، ملارد، قرچک و.. می توانند گچ ساختمانی خود را از نمایندگان ما در استان تهران تهیه نمایند.

شرکت سوپرگچ فولادنو برای سهولت مردم عزیز تهران، اقدام به فروش گچ های خود از طریق نمایندگی های فروش خود در استان تهران نموده است. برای اطلاع از شرایط و راه های خرید گچ در تهران با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره تلفن های کارخانه جاده کاشان

شماره تلفن های کارخانه شهرک صنعتی محمودآباد

ویژگی ها

خصوصيات گچ فولاد نو چيست؟

مش مناسب

خلوص بالا

مقاومت زیاد

زمان گیرش

درخشندگی

ضد ترک

سوالات متداول

سوالات متداول قبل از خرید گچ فولادنو

قیمت خرید گچ به چه صورت محاسبه می شود؟

قیمت ها با توجه به ابلاغیه های وزارت صنعت و معدن معین می شوند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه قیمت خرید گچ عمده مراجعه کنید.

آیا قابلیت عودت سفارشات وجود دارد؟

در صورتی که به کیسه های گچ آسیبی وارد نشده باشد و با پرداخت هزینه عودت توسط سفارش دهنده، امکان بازگشت سفارشات نیز مقدور می باشد.

فروش تکی هم دارید؟

در صورتی که با وسیله شخصی و حضورا به درب کارخانه مراجعه فرمایید امکان سفارش تناژهای پایین تر گچ و فروش تکی هم وجود دارد. برای اطلاع از آدرس های دقیق کارخانه به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

هزینه ارسال سفارشات بر عهده چه کسی می باشد؟

هزینه بارگیری بر عهده شرکت فولاد نو بوده و بعد از آن هزینه حمل و نقل بار به هر نقطه ای از ایران بر عهده سفارش دهنده می باشد.

سفارشات چند روزه به مقصد میرسند؟

در صورتی که پرداخت به صورت کامل انجام بگیرد، با توجه به مسافت مورد نظر کلیه سفارشات گچ بعد از حداقل یک هفته کاری و حداکثر دو هفته کاری به مقصد مورد نظر تحویل داده می شوند.

حداقل و حداکثر میزان سفارش چقدر می تواند باشد؟

حداقل میزان سفارش گچ 12 تن و حداکثر 100 تن می باشد

خرید گچ در تهران

خرید گچ فولادنو در تهران

برای خرید انواع گچ فولادنو در تهران با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره تلفن های کارخانه جاده کاشان

شماره تلفن های کارخانه شهرک صنعتی محمودآباد