خرید گچ در اصفهان

نمایندگی فروش گچ فولادنو در اصفهان

شرکت سوپر گچ فولادنو با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید بهترین گچ روکار و زیرکار برای سفیدکاری ساختمان، آماده همکاری با کلیه فروشندگان و صاحبان صنایع در استان اصفهان می باشد.
برای خرید اینترنتی گچ فولاد نو در اصفهان، اطلاع از قیمت روز گچ در اصفهان، می توانید با دفتر فروش گچ سفیدکاری فولادنو در اصفهان تماس بگیرید.

خرید اینترنتی گچ

خرید گچ در اصفهان

امروزه خرید گچ بصورت اینترنتی رواج زیادی پیدا کرده است. وجود انواع سایت های اینترنتی مختلف مصالح ساختمانی، کار شما را در انتخاب گچ مناسب و استاندارد دچار مشکل کرده است. برای رهایی از این مشکل بهتر است خرید گچ ساختمانی خود را از طریق سایت های معتبر تولید کنندگان گچ مثل شرکت گچ فولادنو انجام دهید تا با اطمینان کامل از اصالت کالا، خرید خود را انجام دهید.

هم میهنان عزیز در استان اصفهان و در شهرهای اصفهان، کاشان، خمینی شهر، نجف آباد، شاهین شهر، داران، شهرضا و.. می توانند گچ ساختمانی خود را از نمایندگان ما در استان اصفهان تهیه نمایند.

شرکت سوپرگچ فولادنو برای سهولت مردم عزیز اصفهان، اقدام به فروش گچ های خود از طریق نمایندگی های فروش خود در استان اصفهان نموده است. برای اطلاع از شرایط و راه های خرید گچ در اصفهان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره تلفن های کارخانه جاده کاشان

شماره تلفن های کارخانه شهرک صنعتی محمودآباد

ویژگی ها

خصوصيات گچ فولاد نو چيست؟

مش مناسب

خلوص بالا

مقاومت زیاد

زمان گیرش

درخشندگی

ضد ترک

سوالات متداول

سوالات متداول قبل از خرید گچ فولادنو

قیمت خرید گچ به چه صورت محاسبه می شود؟

قیمت ها با توجه به ابلاغیه های وزارت صنعت و معدن معین می شوند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه قیمت خرید گچ عمده مراجعه کنید.

آیا قابلیت عودت سفارشات وجود دارد؟

در صورتی که به کیسه های گچ آسیبی وارد نشده باشد و با پرداخت هزینه عودت توسط سفارش دهنده، امکان بازگشت سفارشات نیز مقدور می باشد.

فروش تکی هم دارید؟

در صورتی که با وسیله شخصی و حضورا به درب کارخانه مراجعه فرمایید امکان سفارش تناژهای پایین تر گچ و فروش تکی هم وجود دارد. برای اطلاع از آدرس های دقیق کارخانه به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

هزینه ارسال سفارشات بر عهده چه کسی می باشد؟

هزینه بارگیری بر عهده شرکت فولاد نو بوده و بعد از آن هزینه حمل و نقل بار به هر نقطه ای از ایران بر عهده سفارش دهنده می باشد.

سفارشات چند روزه به مقصد میرسند؟

در صورتی که پرداخت به صورت کامل انجام بگیرد، با توجه به مسافت مورد نظر کلیه سفارشات گچ بعد از حداقل یک هفته کاری و حداکثر دو هفته کاری به مقصد مورد نظر تحویل داده می شوند.

حداقل و حداکثر میزان سفارش چقدر می تواند باشد؟

حداقل میزان سفارش گچ 12 تن و حداکثر 100 تن می باشد

خرید گچ در اصفهان

خرید گچ فولادنو در اصفهان

برای خرید انواع گچ فولادنو در اصفهان با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره تلفن های کارخانه جاده کاشان

شماره تلفن های کارخانه شهرک صنعتی محمودآباد